آشنایی با لانگ بیچ ، کالیفرنیا

0

لانگ بیچ یکی از شهر های کالیفرنیا است که جمعیتی حدود نیم میلیون نفر دارد . این شهر در جنوب دون تان ال ای (Downtown L A ) قرار دارد . از مرکز لس آنجلس تا مرکز لانگ بیچ ، 24 مایل فاصله است . شهر لس آنجلس و لانگ بیچ از طرف بندرگاه سن پدرو با یکدیگر مرز مشترک دارند .  لانگ بیچ بیشتر به خاطر منظره های آبی اش شناخته شده است . از جمله این منظره ها می توان به کشتی ملکه و آکواریوم اقیانوس اطلس اشاره کرد . این شهر شش امین شهر بزرگ ایالت کالفرنیا است . با اینکه شهر به جوامع مدرنیسم در ارتباط است ولی همواره جامعه کوچک ارتباطی خودش را به صورت سنتی نگه داشته است . به طوری که اکثر ساکنان شهر همدیگر با می شناسند . در ادامه این مطلب به کار هایی که شما در لانگ بیچ باید انجام دهید اشاره می کنیم .

کالیفرنیا

آشنایی با لانگ بیچ ، کالیفرنیا

 

دیدن از کشتی ملکه ماری

این کشتی غول پیکر یک اقیانوس پیمای کلاسیک است که در جنگ جهانی دوم در خدمت نیروی دریایی بوده است . حالا این کشتی به یک هتل خاص تبدیل شده است که توریست های زیادی را به خود جذب می کند . هر شب بر روی این کشت مهمانی هایی برگذار می شود . در کنار این کشتی یک زیردریایی روسی به نام عقرب وجود دارد که آن هم یادگاری ار دوران جنگ سرد است .

کالیفرنیا

بازدید از آکواریوم اقیانوس اطلس

این آکواریوم زیبا در بندر رنگین کمان قرار دارد و زیستگاه 12 هزار گونه جانوری می باشد . شما می توانید در آکواریم پنگوئن ، شیر دریای ، فک و حتی کوسه ها و نهنگ قاتل نیز پیدا کنید .

کالیفرنیا

بازدید از ساحل

در تمام 4 مایل ساحل ، موج شکن قرار دارد تا توریست ها از خطر موج های مزاحم در امان باشند . همچنین پدر و مادر ها با خیال راحت می توانند فرزندان خود را داخل آب ببرند بدون اینکه از غرق شدن آنها بترسند . شما می توانید در طول ساحل اسکیت ، دوچرخه سواری و یا حتی اگر توانایی دارید کایت بردینگ هم امتحان کنید .

کالیفرنیا

تماشای وال ها و تور های بندر

در امتداد بندر رنگین کمان تعداد زیادی شرکت وجود دارند که انواع و اقسام تور ها با قیمت های متنوعی را به شما پیشنهاد می دهند و معروف ترین این تور ها : تور تماشای وال ، تور کروز های بندر و تور دلفین ها می باشد .

 

کالیفرنیا

پیاده روی در جزیره ناپل

جزیره ناپل در واقع از سه جزیره تشکیل شده است . یک جزیره بزرگ که به دور یک جزیره کوچ تر و داخلی تر کشیده شده است و همچنین یک جزیره خیلی کوچک که در کنار قرار دارد که به جزیره گنج معروف است . بیشتر مردم وقتی از جزیره ناپل حرق می زنند منظورشان به همین جزیره کوچه گنج است .

کالیفرنیا

ورزش های آبی در جزیره 

این حقیقت که در سواحل هیچ موجی وجود ندارد باعث شده است که این شهر ، مکان مناسبی برای دوست داران ورزش های آبی بشود . شما می توانید در این آب ها به موج سواری ، باد سواری , ماهی گیری یا حتی غواصی بپردازید و در کنار ساحل قایق های پارویی ، کایاک های چند نفره و جت اسکی های زیبادی وجود دارد که شما می توانید آنها را کرایه کنید .

این شهر یکی از بهترین شهر های کالیفرنیا محسوب می شود .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.