معرفی جاذبه های کمتر شناخته شده دیزنی لند

0

دیگر کسی وجود ندارد که با اسم والت دیزنی آشنا نباشد . این ورد بزرک خالق انیمیشن های بسیاری بوده است که برای بچه ها خاطرات زیادی را رقم زده اند. یکی دیگر از کار های مهم وی ، ساخت پارک بی نظیر دیزنی لند است . این پارک در دسته پارک های موضوعی ( Theme Park ) قرار می گیرد ، جاذبه های بی نظیر زیادی دارد . ولی قسمت های هستند که کمتر شناخته شده اند . در این مقاله ما سعی می کنیم ، مکان هایی که شاید به هر دلیلی مورد کم لطفی قرار گرفته اند را به شما معرفی کنیم . با ما همراه باشید .

داستان های جادویی همراه بل

معرفی جاذبه های کمتر شناخته شده دیزنی لند

 

داستان های جادویی همراه بل

یکی از معروف ترین انیمیشن های کمپانی والت دیزنی ، انیمیشن دیو و دلبر یا زشت و زیبا بود . هنوز هم عده ای زیادی هستند که ماجراجویی های دلر داستان یعنی بل را فراموش نکرده اند . در این قسمت از پارک بل معروف داستان ما همراه با دوستانش که هنوز از طلسم آزاد نشده اند و اشیای خانه هستند برای بچه ها از داستان ها و اتفاقات شگفت انگیزی که در قصر بزرگ دیو برایشان افتاده است ، حرف می زنند .

 

اتاق خنده کمپانی هیولا ها

اتاق خنده کمپانی هیولا ها

همان طور که در انیمیشن کمپانی هیولاها مشاده کردیم ، دیگر مایک و سالیوان به ترساندن بچه ها برای به دست آوردن انرژی برای شهر خود نیاز ندارند . آنها حالا منبع تغزیه جدید پیدا کرده اند ، خنداندن بچه ها هم انرژی زیادی دارد . در این اتاق نه تنها مایک و سالیوان ، بلکه همه هیولا های دیگر مشغول خنداندن بچه ها هستند تا برای شهر خود انرژی به دست بیاورند .

دریا همراه با نمو و دوستانش

اتاق جادویی تیکیا

این قسمت کمتر برای شما شناخته شده است . تیکی یک شخصیت کارتونی است که در نمایش تلوزیون تیکی شروع می کند ، حضور داشته است . بچه ها باید به سوالات جالبی که این طوطی از آنها  می پرسید ، پاسخ می دادند . این برنامه در سال 1960 شروع به کار کرد و تا سال 2000 ادامه داشت . حالا این شخصیت محبوب در دیزنی لند وجود دارد و یکی از جاذبه های این پارک محسوب می شوند . در اتاق مخصوص تیکی ، کودکان باید همانند برنامه به سوال های تیکی جواب بدهند .

دریا همراه با نمو و دوستانشدریا همراه با نمو و دوستانش

یکی از به یادماندنی ترین انیمیش های تاریخ ، در جست و جوی نمو است . این انیمیشن که تا قبل از اکران عصر یخبندان 3 رکورد دار فروش بوده است ، از محبوبیت فوق العاده در آمریکا و تمام دنیا برخوردار است . پدر و مادر ها در این قسمت همراه با فرزندان خود سوار صدف های بزرگی می شوند و از دریا و شخصیت های نمو بازدید می کنند . این قسمت از پارک دیزنی لند مورد علاقه پدر و مادر ها هم است ، چرا که بر طبق آمار 60 درصد مخاطبین انیمیشن در جست و جوی نمو ، افراد بالغ بودند .

جاذبه

گفت و گویی با کراش

یکی دیگر از شخصیت های محبوب انیمیشن در جست و جوی نمو ، کراش لاک پشت دریایی بود . در این قسمت کودکان می توانند با این شخصیت انیمیشنی حرف بزنند . تصویر این لاک پشت در پشت آکواریوم به صورت انیمیشنی وجود دارد و می تواند به تکنولوژی خاصی به سوالات کودکان پاسخ دهد و با آنها حرف بزند .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.