کار هایی که باید در سن آنتونیو انجام داد

0

شهر سن آنتونیو یکی از مهم ترین شهر های ایالت تگزاس می باشد . اسم این شهر به معنی شهر آنتونیو است . آنتونیو نام کشیشی پرتغالی بوده است که در قرن 13 میلادی به ترویج فرقه فرانسیسکان که یکی از زیر شاخه های کاتولیک است ، در ایالت تگزاس می پرداخته است . بعد از مرگش این شهر را به افتخار او سن آنتونیو نامیدند . اگر شما به تاریخ علاقه دارید یا از طرفداران ترن های هوایی هستید ، این شهر یک مقصد عالی برای شما است . در این شهر تعداد زیادی از مردم ریشه مکزیکی دارند ، به همین علت شما می توانید فرهنگ مکزیک را در این شهر مشاهده کنید . با مجله گردشگری پارسیان گشت همراه باشید تا  بدانید در این شهر باید چه کار هایی کرد و چه جاهایی باید رفت .

رود واک

کار هایی که باید در سن آنتونیو انجام داد

 

رود واک

این رود یکی از باید هایی است که وقتی شما از شهر دیدن می کنید ، به آن عمل کنید . یکی از معروف ترین شهر ، همین رود واک است . این رود که از میان شهر عبور می کند ، فضایی رویایی و زیبا را به وجود آورده است و سن آنتونیو به ونیز آمریکا نیز معروف است . یکی از مشکلات مهم شهر تا سال 1929 طغیان های رودخانه ها بود تا اینکه یک مهندس معمار جوان به اسم رابرت هاگمن ، پیشنهاد داد کانالی در شهر بسازند تا باعث شود رود ها ظغیان نکنند و یک جاذبه گردشگری نیز ایجاد شود . این ایده به خوبی جواب داد . نه دیگر ظغیانی شکل گرفت و هم توریست های زیادی تنها به خاطر این رود به شهر می آیند .

قلعه آلامو

قلعه آلامو

یکی از معروف ترین قلعه های دنیا ، قلعه آلامو است . اسم این قلعه از روی نبرد معروف شورشی های تگزاسی و نیروی ارتش مکزیک گرفته شده است . تگزاسی ها که خواستار استقلال بودند دست به شورش زدند . در این نبرد تمام شورشی های تگزاسی کشته شدند ولی همین قتل عام باعث خشم مردم و در نهایت پیروزی تگزاس و استقلال از مکزیک شد . شعار معروفی هم که در طول شورش مردم تگزاس می دادند : ” آلامو را از یاد نبرید ” بوده است .

برج آمریکاس

برج آمریکاس

این برج که ارتفاعی به طول 229 متر دارد ، در سال 1968 توسط معماری به اسم اونیل فورد ساخته شد . در این برج دو رستوران ، یک سالن سینما و یک رصدخانه وجود دارد . رستورانی که در بالای این برج ساخته شده است در ساعات خاصی از شب می چرخد . در واقع برج میلاد که در ایران وجود دارد کاملا به تقلید از این برج ساخته شده است . نه تنها ساختار برج میلاد مانند این برج است ، بلکه معماری ها نیز یکی است .

سن آنتونیو

دنیای آبی سن آنتونیو

با تمام برنامه های که این منطقه همچون : ترن های هوایی ، نمایش های حیوانات دریایی و پار آبی لاست لاگون ، شما می توانید یک روز کامل را به خوش گذارنی در این منظقه بگذرانید . همچنین شما اگر بلیط های خود را به صورت آنلاین خریداری کنید ، 10 درصد تخفیف نی می گیرید . یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی های این دنیای آبی این است که اجاره می دهند بازدید کنندگان با دولفین ها شنا کنند .

منبع : www.parsiangasht.com

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.