بهترین جاذبه های گردشگری خانوادگی سنگاپور

0

یکی از مشکلاتی که توریست ها با آن رو به رو هستند ، عدم وجود فعالیت های خانوادگی است . به عنوان مثال شما برای بازدید به ایتالیا می روید و شدیدا از کلوسئوم و واتیکان لذت می برید و برای همه تعریف می کنید که بهترین سفر تمام عمر خود را رفته اید . حال اگر از فرزند خود در مورد سفر سوال بپرسید ، مطئنا جوابش با شما فرق می کند . تقریبا می توان گفت که همه کشور های دنیا جاذبه های خانوادگی هم دارند ولی آنقدر ها که باید شناخته شده نیستند . به عنوان مثال هیچ کس فکر نمی کند که در سنگاپور بتوانند از این جاذبه ها دیدن کند اما ما در این قسمت از مجله گردشگری پارسیان گشت می خواهیم به این جاذبه ها اشاره کنیم .

باغ وحش

بهترین جاذبه های گردشگری خانوادگی سنگاپور

 

بازدید از باغ وحش سنگاپور

یکی از بهترین فعالیت ها برای یک خانواده ، بازدید از باغ وحش می باشد . چون این مکان ها هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان جذاب هستند . باغ وحش سنگاپور که 41 هکتار وسعت داد ، 3 هزار گونه مختلف جانوری را در خود جای داده است . شما می توانید در این باغ وحش هم حیوانات بومی آسیای جنوبی همچون اورانگوتان و ببر های مالیان را مشاهده کنید و هم از تماشای خرس های قطبی و زرافه ها لدت ببرید . همه این موارد ، این باغ وحش را به یکی از بهترین جاذبه های گردشگری مناسب خانواده ها تبدیل کرده است .

سنگاپور

تور اردکی بگیرید

تور اردکی یکی از معروف ترین تور های سنگاپور است که تمام قسمت های شهر را ابتدا توسط ماشین بر روی خشکی و سپس با قایق بر روی دریا به شما نشان می دهد . در حین تور نیز راهنما ها در مورد اماکن معروفی که دیدن می کنید توضیحاتی را ارائه می دهند . یکی دیگر از مزیت های این تور ، قسمت پایین و مناسب انهاست به این دلیل که از وسایل نقلیه ساده استفاده می کنند .

پرنده سنگاپوری

سوار پرنده سنگاپوری شوید

مگر می شود به شهر سنگاپور بروید و از این چرخ و فلک غول آسا بازدید نکنید و سوارش نشوید . این چرخ و فلک که بزرگترین چرخ و فلک آسیا و دومین چرخ و فلک بزرگ دنیا است ، 165 منر ارتفاع دارد . البته بزرگترین چرخ فلک دنیا که در لاس وگاس قرار دارد تنها دو متر از این چرخ و فلک بلند تر است . وقتی شما به بلندترین قسمت از چرخ و فلک برسید ، تقریبا تمام سنگاپور را می توانید ببینید . یک دور کامل این چرخ و فلک 35 دقیقه به طول می انجامد .

مارینا بی

تماشای رقص نور مارینا بی

یکی از جذاب ترین جاذبه های سنگاپور ساختمان های بلند این شهر در شب می باشند . هر شب هتل سندز مارینا بی رقص نوری را ترتیب می دهد که هر بیننده ای را انگشت به دهان می کند . هر شب دو نوبت این رقص نور ها رخ می دهید . یکی در 8 شب و دیگری 9.30 شب ، این رقص نور ها 15 دقیقه به طول می انجامد و توریست های بی شماری در اقضی نقاط شهر به تماشای آن می پردازند و از آن لذت می برند .

منبع : http://www.parsiangasht.com/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.