سوغات فرانسه از عطر و ادکلن تا شیرینی ماکارون فرانسوی

0

هر سوغاتی هدیه ما از هر سفری برای دیگران است و نشان دهنده وجود محبت آنها در دل ما است. اگر قصد سفر به فرانسه را داشته باشید، حتما برای شما مهم است که مناسب ترین سوغات فرانسه برای اطرافیان خود را پیدا کنید. در این مطلب از پارسیان گشت به معرفی انواع سوغات فرانسه می پردازیم.

سوغات فرانسه از عطر و ادکلن تا شیرینی ماکارون

سوغات فرانسه و مراکز خرید سوغات فرانسه

جدا از اینکه خرید سوغات هر کشوری وقت زیادی را صرف میکند، سنت زیبایی است. از این گذشته سوغات هر کشوری فرهنگ و رسوم آن کشور را نشان می دهد. اگر به کشور فرانسه سفر کردید، برای خرید سوغات فرانسه به شهر پاریس و خیابان شانزه لیزه بروید. البته مراکز خرید دیگری مثل مراکز خرید خیابان مونتاین پاریس، مزکز خرید ژوف روآ پاریس، مرکز خرید لاکاروسل دلوور پاریس ، بازار سنت کوین و خیابان فبورگ سن انوره پاریس هم پر از انواع سوغات فرانسه هستند. اما مراکز خیابان شانزه لیزه معروف تر هستند.

سوغات فرانسه و مراکز خرید سوغات فرانسه

معروفترین سوغات فرانسه ، عطر و ادکلن :

عطر و ادکلن از معروفترین سوغات فرانسه می باشد. عطرهایی با برترین برند های مشهور دنیا در فرانسه یافت می شود.

معروفترین سوغات فرانسه ، عطر و ادکلن

تعدادی از مشهورترین این برندها را در زیر مشاهده می کنید:

  • شانل Chanel
  • کریستین دیور Christian Dior
  • کارتیرCartier
  • گرلینGuerlain
  • گیونچیGivenchy
  • بالنسیاگا Balenciaga
  • لانکوم پاریس Lancome Paris
  • هرمس Hermes
  • کاچارل Cacharel
  • لاکوست Lacoste

معروفترین سوغات فرانسه ، عطر و ادکلن

عروسک دیزنی لند سوغات فرانسه برای کودکان :

عروسک دیزنی لند بهترین سوغات فرانسه برای کودکان می باشد و بچه ها عاشق آن ها خواهند شد . حتی برای برخی از بزرگتر ها هم ، این عروسک ها خیلی جذاب هستند و به نوعی نوستالژی محسوب می شوند. برای خرید این سوغات فرانسه می توانید به پارک دیزنی لند و یا فروشگاه های خیابان شانزه لیزه مراجعه کنید.

عروسک دیزنی لند سوغات فرانسه برای کودکان :

مجسمه‌های اماکن دیدنی، سوغات فرانسه :

پاریس جاذبه های فراوانی برای جلب نظر گردشگران دارد . مجسمه های اماکن دیدنی پاریس از سوغاتی های فرانسه می باشند که می توانند یادگاری از این کشور زیبا برای اطرافیان شما باشند. مثل مجسمه های ساخته شده از برج ایفل که اکثر گردشگران در این کشور آن را خریداری می کنند تا یادگاری فراموش نشدنی از نماد پایتخت این کشور داشته باشند و یا آن را به دوستان و یا خانواده خود به عنوان سوغات فرانسه هدیه دهند.

مجسمه‌های اماکن دیدنی، سوغات فرانسه

شیرینی ماکارون فرانسوی سوغاتی خوشمزه :

یکی دیگر از سوغات معروف فرانسه شیرینی سنتی ماکارون (ماکرون پاریسی) می باشد. ایسن شیرینی به روش های گوناگون و با طعم های مختلفی طبخ می شود . مثلا در شهر آفیس از عسل ،بادام و میوه تهیه می شود. معروفترین ماکارون، ماکرون فرانسه است که در شهر مونت موریلون تولید می شود .

شیرینی ماکارون فرانسوی سوغاتی خوشمزه

همچنین در شهرهای فرانسه، هر کسی در مورد این شیرینی شگفت انگیز دارد. حتی در مک دونالد این شیرینی به همراه مک کافی سرو می شود. ماکارون با طمع های مختلفی تهیه می شود. مثل ماکارون با طعم چای و یا طعم خامه که وسط آن هم اسانس هایی مختلفی موجود است .

شیرینی ماکارون فرانسوی سوغاتی خوشمزه

امیدواریم با ارائه این مطلب در مجله پارسیان گشت ، به خوبی زیبایی های فرانسه و سوغات آن را احساس کرده باشید، تا هنگام سفر به این کشور دیدنی بتوانید بهترین سوغاتی های فرانسه را به سلیقه خود برای هر کسی تهیه کنید .

 

منبع: http://www.parsiangasht.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.