4 شهر ، 4 اقلیم ، 4 جذابیت مسافرت

0

وقتی دلت میخواد بری سفر ، ممکنه سلیقه خاصی داشته باشی ، مثلا دوست داشته باشی یه شهر کویری رو ببینی یا اینکه بری لب ساحل و دریا و یا حتی ممکنه بخواهی جذابیت یه شهر مدرن رو ببینی ، جالب اینجاست تو ایران خودمون همه اینها هست  ، اهل هرکدوم که باشی یه جای فوق العاده رو میتونی پیدا کنی.

امروز تو این مقاله در مورد 4 شهر که 4 اقلیم متفاوت دارند صحبت میکنیم ، مطمئنا حداقل یکیش برای جذاب خواهد بود.

 

سفر به کرمان

تور کرمان – کرمان شهری پیشرفته و آباد در پشت کویرهای داغ جهان ، شهری با کوههایی پوشیده از برف در مجاورت داغ ترین نقطه جهان است که اینچنین ییلاقات زیبا و سرسبز درآن را نمیشود متصور شد. نام قدیم آن ژرمانیا و کارمانیا  بود سپس کارمان شد ، کارمان به معنی محل جنگ است و البته باید بدانید که آخرین باری که کرمان درگیر جنگ تمام عیار شد زمان آغا محمدخان قاجار بود که مردم این شهر را قتل عام کرد ولی بازهم این شهر را کرمانیها ساختند از اولش زیباتر و پیشرفته تر.

شما در کنار یک شهر مدرن ، قدیمی ترین و طولانی ترین بازار ایران را می بینید و در آن قدم خواهید زد ، کمی آنطرف تر باغ شازده ماهان طراحی شده که نمادی از معماری نوین ایرانی است ، باغی سرسبز و مصفا در دل کویر ، فکرش را بکنید: باغی سرسبز و با صفا در دل کویری خشک ، کرمان شهری است که با جاذبه های بینظیرش در جهان معروف است ، ازتاریخ و منابع طبیعی اش بگیر تا مردمان میهمان نواز و خوبش ، کرمان را مردم دنیا بیش از ایرانیان می شناسند  مخصوصا با گوهر یکتای آن در کویر  یگانه شهداد که شهرتی جهانی دارد و آسمانی پر از کهکشان و اسرارامیز در شبهایی به روشنی ستارگان  ، کرمان شهری است که باید آن را بیشتر دید و بیشتر شناخت ، کلی ماجرا دارد.

 

سفر به چابهار

ایران کشوری است که به کشورچهارفصل معروف است  وهر گوشه آن یک فصل است در هر فصل که باشید می توانید چهار فصل را داشته باشید  .اما چابهار شهرهمیشه بهارایران است و به واسطه آب وهوای اقیانوسی آن همیشه معتدل بوده و درست در گوشه ترین گوشه کشور ، با ترکیب دریا ، ساحل ، شهر تاریخی ، بازارهای خرید و دیدنیهای طبیعی منتظر مسافران خود نشسته است تا عجایب خاص خودش را به مسافران نشان دهد.

چابهار مملو از زیبائی های طبیعی است و به نوعی قطب گردشگری طبیعت ایران محسوب می شود . غیر ممکن ترینهای طبیعی در این سفر را خواهید دید و برخلاف آنچه که همه می پندارند نهایت زیبائی ایران را اگر چابهار را ندیده باشند هرگز درک نخواهند کرد که یک سفر یعنی چه ، این قدرت طبیعی و جاذبه بی نظیر این مکان را در کنار مهربانی و مهمان دوستی مردم صاف و ساده  آن سرزمین برای دیدار شما از تور چابهار باید قانع کننده باشد . دل سفر بسپارید بی محابا برای چابهارکه این سفری متفاوت است با تمام سفرهای شما که تا بحال داشتید.

 

سفر به تبریز

یکی از پیشرفته ترین ومتمول ترین شهر های ایران است که در شمال غربی ایران با آب و هوائی خنک و مردمی مودب و با مطالعه و موفق می تواند برای شما سفری عجیب باشد . عجیب از این بابت که شاید باور این که چنین شهری را تا کنون نرفته اید .هتل های بی نظیر و با سطح استاندارد جهانی در ایران برای اولین بار  در شهر اولین های ایران چیز عجیبی نیست . مردم تبریز از زندگی در شهر خود بسیار راضی اند و در این شهر شما هرگز متکدی نمی بینید ومردم به یکدیگر کمک می کنند تا کسب و کار پر رونقی داشته باشند .در اطراف تبریز تفرجگاهها و منابع طبیعی بی نظیری وجود دارد و داخل شهر همه چیز برای یک پیاده روی تاریخی برای شما فراهم است.

تبریزی ها ادعای اولین بودن در  بسیاری از موفقیت ها را در ایران و جهان را دارند وبرای ادعای خود دلایلی نیز دارند و شما را به دیدن مستندات و دلایل خود به تور تبریز دعوت کرده اند .علی رغم خنکی هوا در این شهر تمام فصول سال گردشگران عازم این شهر می شوند و جاذبه های این شهر بسیار قوی تر از خنکای هواست که در سرد ترین روزهایزمستان نیزگردشگران بسیاری را به این شهر می کشاند . هروقت و زمانی به این شهر برسید کسی به شما خواهد گفت “خوش گلدی”

سفر به کیش

گردشگری کیش شامل دو جاذبه تاریخی و تفریحی می‌باشد.این جزیره کیش جدای از تمامی جاهای دیدنی توریستی و تاریخی و تفریحات دریایی فوق العاده مفرح ، دارای یک آرامش خاصی میباشد که یک حس آشنا مثل حس خانه و خودی بودن به آدم دست میدهد و با انتخاب سفر تور کیش به شما قول خواهیم داد که سفری جذاب ، امن و بسیار لذت بخش را خواهید داشت تا بهترین تور کیش را تجربه کنید.

بعنوان مجری اصلی تور کیش این خبر خوب را باید به شما بدهیم که با ثبت نام تور کیش خدمات فوق العاده گشت از جاهای دیدنی کیش ، تخفیفات ویژه تفریحات دریایی و همینطور رزرو بهترین رستورانها را خواهید داشت که همه اینها باعث میشود بهترین سفر را نیز مال خود کنید ، جزیره ای مختص تفریح ، استراحت و خوشی ، اهل آفتاب گرفتن هم که باشید ، بهترین انتخاب شما خواهد شد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.