سخنان بزرگان و جملات بزرگان و پند بزرگان

0

سخنان بزرگان و جملات بزرگان و پند بزرگان و جملات موفقیت امیز موضوع این بخش از سایت پارسیان گشت است. آنچه امروز آغاز می شود هرگز فردا تمام نخواهد شد و تا ابد با شما می ماند. از یوهان ولفگانگ فون گوته …

سخنان بزرگان
سخنان بزرگان

سخنان بزرگان

#آنچه امروز آغاز می شود هرگز فردا تمام نخواهد شد و تا ابد با شما می ماند. ( سخنان بزرگان : یوهان ولفگانگ فون گوته )( پند بزرگان )

 

#راه های ساخته شده و امتحان شده ی دیگران را ادامه نده. برای رویایی که داری به جایی برو که هیچ راهی وجود ندارد و هیچ دنبال کننده ای ندارید. (  رالف والدو امرسون )

 

#برای آغاز یک مسیر به آنچه می توانید داشته باشید و آنچه می توانید انجام دهید بیاندیشید. ( آرتور اش ) ( جملات بزرگان )

 

#رویا چیزی است که همیشه به شما زندگی می دهد. اگر در پی رویاهایتان باشید اگر همین امروز بمیرید انگار سال ها زندگی کرده اید. ( جیمز دین ) ( جملات موفقیت امیز )

 

#همانند موفقیت، شکست نیز دستاوردهای زیادی برای مردم دارد. اگر نگرش مثبتی داشته باشید شکست یک تجربه و یک نردبان برای موفقیت است. هر گاه شکست خوردید تنها کافی است افکارتان را جمع کنید و دوباره تلاش کنید. ( دبلیو کلمنت استون ) ( نقل قول بزرگان )

 

#مهم نیست کجا ایستاده اید. رویاها و آرزوهایتان همیشه معتبر و مهم هستند. ( لوپیتا نیونگو )

جملات موفقیت امیز
جملات موفقیت امیز

سخنان بزرگان و جملات بزرگان

#برخی افراد در عالم رویا زندگی می کنند و برخی با واقعیت ها عجین هستند. و گروه دیگری هم هستند که رویاهایشان را به واقعیت بدل می کنند. ( سخنان بزرگان : داگلاس H. اورت )

 

#هرگز خود را به خاطر تخیل دیگران محدود نکنید چرا که با این کار تنها تخیل خودتان را محدود کرد ه ایاد. ( مای جمیس آلاباما )

 

#کسی که به آرزوها و رویاهای خود اهمیت می دهد می تواند راهش را از روی نور مهتاب پیدا کند و مجازات او این است که می تواند سپیده دم را قبل از دیگران تماشا کند. ( اسکار وایلد ) ( نقل قول بزرگان )

 

#تاکنون بارها تلاش کرده اید و مدام شکست خورده اید؟ اشکالی ندارد. دوباره تلاش کنید و شکست بخورید این خود از دست روی دست گذاشتن بهتر است. ( سخنان بزرگان : ساموئل بکت )( جملات بزرگان )

#یک مرد نمی میرد مگر اینکه به جای آرزو کردن حسرت را در خود پرورش دهد. ( جان بریمور )

 

#به غیر از کسانی که دوست دارند جاه طلبی خود را سرکوب کنند، کسانی هم هستند که همیشه خود را بزرگ تر از آنچه هستند می بینند و تلاش می کنند تا رویایشان به واقعیت تبدیل شود. ( مارک تواین ) ( جملات موفقیت امیز )

 

#تنها چیزی که شما را از رسیدن به رویاها و آرزوهایتان باز می دارد خود شما هستید. ( تام برادلی )( جملات بزرگان )
#رویاهای کوچک می توانند قدرتی داشته باشند که قلب آدم ها را به حرکت و تحول وادار کند. ( یوهان ولفگانگ فون گوته ) ( جملات موفقیت امیز )

سخنان بزرگان
سخنان بزرگان

سخنان بزرگان و پند بزرگان 

#دیروز حافظه ی امروز است و فردا رویای امروز است. ( جبران خلیل جبران ) ( سخنان بزرگان )

 

#زمانی که من در حال مرگ هستم زمانی که به گذشته ی خود نگاهی بیندازم اگر ماجراجویی و تلاشم برای رسیدن به رویاها و آرزوهای خود را ببینم قطعا احساس امنیت خواهم کرد. ( تام ورنر پرستون )( سخنان بزرگان )

#برای رسیدن به اهداف تان نه تنها عمل کردن مهم است که باید رویاها و آرزوهایتان را هم پرورش دهید. ( آناتول فرانکس ) ( جملات موفقیت امیز )

 

#فقط یک چیز است که باعث می شود یک رویا غیر ممکن شود و آن هم ترس از شکست است. ( پائولو کوئیلو ) ( جملات موفقیت امیز )

 

#تنها با دانستن این واقعیت که یک مدت محدود زندگی خواهید کرد و هرگز نخواهید فهیمد که تا کی وقت دارید و همچنین با دانستن این که تنها یک بار زندگی می کنید برای رسیدن به رویاها و آرزوهایتان تلاش بیشتری خواهید کرد. ( الیزابت کوبلر راس)

سخنان بزرگان و جملات بزرگان و پند بزرگان و جملات موفقیت امیز
سخنان بزرگان و جملات بزرگان و پند بزرگان و جملات موفقیت امیز

سخنان بزرگان و جملات موفقیت امیز

#رویاهای مادر ابتدا ممکن است غیر ممکن به نظر برسند اما زمانی که برای انجام آن ها اراده کنیم آن ها اجتناب ناپذیر خواهند بود. ( کریستوفر ریو ) ( سخنان بزرگان )

#اگر می خواهید نقاط عطف خود زندگی خود را پیدا کنید باید قدم بردارید و ریسک کنید. ( نلسون ماندلا ) ( نقل قول بزرگان )

 

#اگر زندگی ساده و یکنواختی داشته باشید و یا اگر برای رسیدن به رویاهایتان تلاش کنید تنها خودتان مسئول همه ی این ها هستید. ( لس براون )( جملات بزرگان )

پند بزرگان

#من هم رویا داشتم و هم کابوس. اما قدرت رویاهایم بیشتر بود و کابوس هار ا کنار زد. ( جوناس سالک ) ( جملات موفقیت امیز )

 

#بهترین سال زندگی شما همان زمانی است که تصمیم می گیرید مسئولیت مشکلات تان را به عهده گرفته ودیگر رئیس جمهور یا مادر خود یا طبیعت را سرزنش نکنید. ( آلبرت الیس )

 

#استرس بسیاری بر مردم وارد می شود چرا که آن ها باید آنچه شروع کرده اند به پایان برسانند. ( دیوید آلن ) ( سخنان بزرگان )

#هر چه شما انجام می دهید و یا رویای آن را دارید برای آغاز شدن نیاز به جسارت و نبوغ شما دارد. ( یوهان ولفگان فون گوته ) ( جملات موفقیت امیز )

 

#یک آماتور همیشه منتظر الهام است و ما بلند می شویم و به محل کار خود می رویم. ( استفان کینگ )

 

#رویاهای تان را محکم بچسبید چرا که بعد از مرگ تان با داشتن یک زندگی بدون رویا مانند پرده ای خواهید شد که هرگز پرواز نمی کند. ( لنگستون هیوز ) ( سخنان بزرگان )

 

#بهتر نیست به جای اینکه از شکست خود خجالت بکشید از آن درس بگیرید و دوباره شروع کنید. ( ریچارد برانسون ) ( جملات بزرگان )

جملات بزرگان
جملات بزرگان

امیدواریم از این بخش از سایت پارسیان گشت با موضوع سخنان بزرگان و جملات بزرگان و پند بزرگان و جملات موفقیت امیز بهره کافی را برده باشید. پیشنهاد می کنیم این جملات را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا دیگران هم از آن استفاده کنند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.