ویزای شینگن و ده کشور با صدور ویزا آسان و نرخ بالا

0

اگر فکر اینکه از مناطق شینگن بازدید کنید دست از سرتان برنمیدارد بدانید تنها نیستید و با اطلاعات ویژه از ویزای شینگن حتما شگفت زده خواهید شد .

برای اینکه بدانیم به کدام یک از کشور های شینگن بیشتر پرواز میکنند نیازمند بررسی اسناد پرواز ها و آزانس ها و سفارت ها هستیم همچنین بررسی اهداف سفر مسافرین عزیز با این مقاله از سایت گردشگری پارسیان گشت همراه شوید.

ویزای شینگن
ویزای شینگن و ده کشور با صدور ویزا آسان و نرخ بالا

 

 نرخ صدور ویزای شینگن در کشورهای مختلف

با در نظر گرفتن این نکته که شما قبلا با انواع ویزای شینگن آشنایی لازم را داشتید و از روند و صدور و مدارک مورد نیاز آشنایی لازم را دارید . بخشی از هزینه ها و مقوله ها ممکن است برای شما نامعلوم باشد و نرخ صدور ویزای کشورهای مختلف منطقه شینگن ممکن است برای شما نامعلوم باشد.

خیلی واضح و روشن به شما در اینجا خواهیم گفت که کدام کشور ها با نرخ شروع بالاترین درصد های صدور ویزا را دارند . مطمئن باشید این آمار ها در این خصوص که به شما کمک میکند تا تصمیم بهتری را در این خصوص بگیرین پس تا ادامه مطلب همراه ما باشید :
برای روشن تر شدن قضیه ما از اولین کشور شینگن که در طول سال 2014 بیشترین ویزا را صادر کرده شروع میکنیم تا به کل 10 کشور بعدی و پایین تر از نظر نرخ صدور ویزا برسیم .

ویزای شینگن و ده کشور با صدور ویزا آسان و نرخ بالا
ویزای شینگن و ده کشور با صدور ویزا آسان و نرخ بالا

کشوری که بیشترین نرخ صدور ویزای شینگن را دارد

کشور لتونی در شمال اروپا با نرخ 99.3 درصد ویزای شینگن مواجه است که درمقایسه با  کشور های شینگن دیگر ( که در این لیست آسان ترین و بیشترین نرخ صدور ویزا را دارا هستند ) بالاترین نرخ صدور ویزا شینگن را داراست . به عبارتی دیگر سفارت لتونی تنها با 0.7 ویزاها موافقت نمیکند درصورتی که با اعتراض شما همراه باشد به احتمال زیاد به موافقت برسد.

بعد از لتونی ایسلند و لیتوانی با نرخ برابر، یعنی 99.1 ویزا صادر میکنند. این دو کشور دوقلو به همرا استونی 99 درصد ، اسلواکی 98.4 درصد ، لهستان 98.3 درصد ، یونان 98 درصد و لوکزامبورگ با 97.9 درصد است .

در آخر این لیست جمهوری چک را داریم که با نرخ رد 2.2 درصد ویزا در رتبه آخر قرار دارد، بهتره بگیم که جمهوری چک با 97.8 درصد احتمال ویزای شینگن شما را صادر میکند .

امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید.

 

منبع : http://www.parsiangasht.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.